Nejnovější článek

LezeTop Cup a Písecký Pavouk 2023

publikoval/a Horn Písek před 6 měsíci

O víkendu 25. - 26. 11. se opět uskutečnily již tradiční závody LezeTop Cup a Písecký Pavouk.

Články

Vícedélkové lezení u Wolfgangsee

publikoval/a Horn Písek před 9 měsíci

Kromě letních příměstských táborů se toto léto uskutečnila i další již tradiční akce našeho oddílu, a to závěrečný lezecký výjezd dospělého kroužku do Rakouska.

1. kolo ČP U14 v lezení na obtížnost

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

V sobotu 23. 4. se konalo 1. kolo ČP do 14 let v lezení na obtížnost v pražské Jungli. Tentokrát zde měl náš oddíl početné zastoupení. K závodům nastoupilo celkem sedm závodníků.

1. kolo ČP, ČPM a ČP do 14 let v boulderingu Praha Jungle

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

Ve dnech 26. 2. a 27. 2. se konalo první kolo ČP, ČPM a ČP do 14 let na pražské stěně Jungle. Náš oddíl zde měl hned několik svých svěřenců, kteří tímto závodem odstartovali novou závodní sezónu.

Kurz LANO - Instruktor lezení na umělých stěnách

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

Od 20. 1. do 13. 2. členové našeho oddílu Michal a Honza absolvovali akreditovaný kurz Instruktor lezení na umělých stěnách. Jeden z vedoucích lektorů kurzu byl náš oddílový trenér Ondřej Švec. Přečtěte si o tom jaké to na kurzu bylo a co si z toho naši kluci odnesli.

Trenérská rekvalifikace

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

Během tohoto roku naši trenéři prošli rekvalifikačním trenérským kurzem, a tak opětovně získali trenérské licence, tentokrát pod záštitou LANO.

ČP do 14 let a LezeTop Cup Písek

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

Ve sobotu 27. 11. se náš oddíl zúčastnil posledního kola ČP do 14 let v lezení na obtížnost v Jeseníku a v neděli jsme navázali místními píseckými závody.

Krátký film HORN Climbing Open

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

V rámci spolupráce s LANO vznikl krátký film ze slavnostního otevření naší bouldrovky.

ČP, ČPM a ČP do 14 let v boulderingu Teplice nad Metují 2021

publikoval/a Horn Písek před 2 roky

Ve dnech 27. 8. a 28. 8. se uskutečnilo 3. kolo Českého poháru v boulderingu dospělých a mládeže společně s 2. kolem Českého poháru do 14 let v Teplicích nad Metují. V deštivém počasí jsme se i my s našimi svěřenci Eliškou Slabou, Šarlotkou Indrovou a Vítkem Zagatou přijeli zúčastnit tohoto závodu.